web analytics

MobilRoot

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Beklenen oyun Starfield 6 Eylül’e ertelendi!

Beklenen oyun Starfield 6 Eylül’e ertelendi!

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen uzay temalı açık dünya rol yapma oyunu Starfield için ne yazık ki erteleme haberi geldi.

admin admin - - 1 dk okuma süresi
258 0
Rate this post
Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen uzay temalı açık dünya rol yapma oyunu Starfield için ne yazık ki erteleme haberi geldi. Oyun bu kapsamda daha önce planlanan 2023’ün ilk yarısı çıkış tarihinden 6 Eylül’e ertelendi. Starfield, Xbox Series ve PC için çıkış yapacak.
Oyun için bir canlı yayın etkinliği düzenlenecek
Bilim kurgu – uzay temalı açık dünya rol yapma macera oyunu Starfield için yeni bir sunun düzenlenecek. Ertelemeyle beraber planlanan bu etkinlik 11 Haziran tarihinde yapılacak. Starfield Direct adlı bu etkinlikte oyunla ilgili en son yenilikler – bilgiler paylaşılacak.
2023’ün ilk yarısı içerisinde çıkış yapması planlanan ancak 6 Eylül tarihine ertelenen oyun için yönetmen Todd Howard çeşitli açıklamalar yaptı ve şunları söyledi:” Kendimizi şu anda bu oyuna adadık. Oyunu sürekli olarak deniyor ve oynuyoruz. ‘Starfield Direct’ etkinliğimizle beraber oyuna derinlemesine bir bakış sunacağız. Size daha göstermemiz gereken çok şey var. Oyunun benzersiz bir deneyim sunacağını söyleyebilirim.”
Starfield çıkış tarihi fragmanı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha iyi bir mobilroot.com deneyimi için çerezleri kullanıyoruz.
Kabul Et
Reddet