web analytics

MobilRoot

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Xiaomi
  4. »
  5. Xiaomi Redmi Not 8 Pro İMEİ Null Fix

Xiaomi Redmi Not 8 Pro İMEİ Null Fix

Xiaomi Redmi Not 8 Pro cihazlarda, güncelleme sonrası bazı bug, yani hatalar oluşabilmektedir, bu hataların bazıları yeni yazılım indirdiğimizde cihazın o anki veri alışverişinde eksik paket yüklemeden kaynaklı cihazdaki yazlım dosyalarının bozuk yüklenmesine sebep olur.

admin admin - - 1 dk okuma süresi
192 0
Rate this post

Xiaomi Redmi Not 8 Pro cihazlarda, güncelleme sonrası bazı bug, yani hatalar oluşabilmektedir, bu hataların bazıları yeni yazılım indirdiğimizde cihazın o anki veri alışverişinde eksik paket yüklemeden kaynaklı cihazdaki yazlım dosyalarının bozuk yüklenmesine sebep olur. Bu hatalar NVRAM dosyasının düzgün ve eksiksiz bir şekilde cihaza yüklenmediğinde meydana gelmektedir.

NVRAM dosyamız hasar gördüğünde bazen cihaz, içerisinde bulunan İMEİ Seri no bölümü null’a düşer veya komple silinebilir. Bu sebeple cihazınız kesinlikle şebeke vermez. Aşağıdaki vereceğim dosya ile Xiaomi Redmi Note 8 Pro cihazınıza göndereceğiniz yeni NWRAM dosyası ile cihazın Baseband’ını düzeltmek için NVDATA ve NVRAM dosyalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Dosyamızı kullanarak Baseband’ı onarabilirsiniz.

Download

Linki Görmek İçin Giriş Yap

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha iyi bir mobilroot.com deneyimi için çerezleri kullanıyoruz.
Kabul Et
Reddet